Výstava her

Virtuální výstava starých deskových her.

Česky English

Ceník, platební a dodací podmínky

Zakoupením vstupu dostanete na Váš email přístupové údaje na virtuální prohlídku deskových her našich maminek a babiček. Výstava obsahuje stolní hry od roku 1920 - 1990 a mnoho dalšího ze stejné doby hlavně zaměřeno na hračky značky Schowanek/Tofa. Výstava je umístěna v několika místnostech, kde je možno se volně pohybovat po virtuálních bodech a otáčet kam jen chcete.

Online vstup na 48 hodin ...........45 Kč

Přístupové údaje budou doručeny po úhradě ceny na e-mail uvedený při registraci.

Online platby pro nás zajišťuje platební brána ComGate. Poskytovatel služby, společnost ComGate Payments, a.s., je licencovaná Platební instituce působící pod dohledem České národní banky. Platby probíhající skrze platební bránu jsou plně zabezpečeny a veškeré informace jsou šifrovány.

Platba kartou

Nejrychlejší způsob zaplacení online. Do rozhraní platební brány ComGate zadáte číslo karty, datum platnosti a CVC kód – tři čísla, která najdete v podpisovém proužku na zadní straně karty. Vše je zabezpečeno standardem 3D Secure, a tak budete nejspíš požádáni o zadání číselného kódu, který obdržíte SMSkou od své banky.

Platba bankovním převodem

Okamžitá platba prostřednictvím internetového bankovnictví. Platební brána ComGate vás přesměruje do vašeho internetového bankovnictví, kam se přihlásíte jako obvykle a zde potvrdíte už připravený platební příkaz.

Po dokončení platby budete přesměrováni zpět do obchodu. Platba je potvrzena okamžitě, budeme bez odkladu pokračovat v realizaci objednávky.

Kontakty

ComGate Payments, a.s.
Gočárova třída 1754 / 48b, Hradec Králové
E-mail: platby-podpora@comgate.cz
Tel: +420 228 224 267